O firmie

Od 1998 roku prowadzimy samodzielną działalność brokerską w zakresie ubezpieczeń.

Od 2005-2010 roku byliśmy Reprezentantem DB Progres SA; w końcowej fazie jako członek Grupy AON w zakresie obsługi wybranego ryzyka.

Dysponujemy ogromnym doświadczeniem w zakresie ubezpieczeń wielu branży, jesteśmy autorami wielu wynegocjowanych pakietów i programów ubezpieczeniowych zapewniających pełną ochronę ubezpieczeniową. Konstruujemy podstawy logistyczne obsługi ubezpieczeń, zarówno na etapie ich zawierania, obsługi bieżącej i wznawiania, rozliczania składek ubezpieczeniowych, jak i zarządzania i monitorowania likwidacji szkód.Posiadamy także duże doświadczenie z zakresu zarządzania flotami pojazdów. Jako podmiot wyspecjalizowany w całościowej obsłudze ubezpieczeń komunikacyjnych, oferujemy kompleksową obsługę programów flotowych w ramach umów generalnych, których zaletą jest to, że ujednolicają zasady i procedury dla całej floty pojazdów. Naszymi klientami są firmy z różnych branż i różnej wielkości. Kierując się potrzebami i sugestiami Klientów, przygotowujemy atrakcyjne programy ubezpieczeń pakietowych dostosowane do indywidualnej specyfiki Klienta, z korzystnie wynegocjowanymi stawkami. Dodatkowo zapewniamy kompleksową obsługę techniczną w zakresie administracji polis (m.in. przygotowanie i dostarczenie dokumentów ubezpieczeniowych, prowadzenie pełnej bazy polis, stały monitoring terminów płatności rat oraz kończących się ubezpieczeń, rozliczanie zakończonych umów, przygotowywanie raportów i analiz podsumowujących przebieg ubezpieczenia).

Ponadto posiadamy również duże doświadczenie w ubezpieczeniach majątkowych, szeroko pojętej odpowiedzialności cywilnej oraz finansowych dla takich branż jak: nieruchomości, budownictwo, usługi transportowe, przedsiębiorstwa handlowe i produkcyjne oraz instytucje budżetowe.


O firmie

Poznaj firmę T.C.A - dopasujemy indywidualny plan ubezpieczeniowy dostosowany do Państwa potrzeb.Więcej

Zadania i rola brokera

Przeprowadzimy analize ryzyka kredytu; udzielimy pełne wsparcie w likwidacji szkody. Sprawdź jak możemy pomóc.Więcej

Zalety współpracy z T.C.A

Działamy w imieniu klienta negocjując korzystne warunki.Więcej

Rekomendacje

Budujemy pozycję rynkową zapewniając najwyższą jakość usług.Więcej